درباره‌ی ما

درباره ما - فروشگاه اینترنتی PartBest

گروه صنعتی پارت لاستیک فعالیت خود را از سال 1363 با تاسیس اولین کارخانه با نام پارت لاستیک در شهر مشهد با همیاری 10نفر، در فضایی به مساحت دو هزار متر مربع آغاز کرد . اولین تولیدات این کارخانه،پاشنه کفش و انواع اورینگ بود . به تدریج با گسترش دامنه محصولات تولیدی و به دنبال تصویب قانون خودرو در سال 1371 که افزایش تولید خودرو در کشور را به دنبال داشت،توسعه این گروه صنعتی شتاب گرفته و وارد مرحله جدیدی شد ،تا جایی که اکنون در این گروه بیش از 1600 نفر در قالب  کارخانجات مختلف در فضایی به مساحت 300هزار متر مربع مشغول به کار و فعالیتند . 
 
 
پارت لاستیک از سال 1369 تولید قطعات خودرو را آغاز کرد . به دنبالِ تصویب قانون خودرو در سال 1371 ، که افزایش تولید خودرو در کشور را به دنبال داشت ، فعالیت واحد های قطعه سازی وارد مرحله ی جدیدی شد . در این دوران ، و از سال 1374 به بعد، رشد پارت لاستیک روند سریعی به خود گرفت . روند رو به رشد پارت لاستیک که با تأسیس کارخانجات جدید همراه بوده است ، هم چنان ادامه دارد . در حال حاضر گروه کارخانجات پارت لاستیک مشتمل بر واحد تولیدیِ پارت لاستیک، پویا گستر ، بسپار سازه ، شیمی پیدایش ، همگر توس ، بسپار تابان ، عایق خودرو، پایا ماند، پارسا یاران، رنگ سیکلمه، توس گشتاور، مشهد گیربکس، پویا پیوند و ایران چاشنی می باشد . 
کارخانجات نامبرده عمدتا در زمینه ی تولید قطعات لاستیکی با تمرکز بر صنعت خودرو فعالیت می کنند. شرکت هایِ پارت لاستیک، پویا گستر خراسان، شیمی پیدایش، بسپار تابان ، پایاماند و عایق خودرو تولید انواعِ محصولات با پایه ی پلیمر را بر عهده دارند، که بخش اعظم فعالیت این کارخانه ها در زمینه ی تولید قطعات خودرو است.
بسپار سازه تولید کننده ی کامپاند (آمیزه ی لاستیک) است. همگر توس و مشهد گیربکس در زمینه ی تولید انواع ماشین آلات صنعتی فعالیت می کنند و ایران چاشنی در صنعت غذایی فعال است.
گروه صنعتی پارت لاستیک هم اکنون تحت لیسانس 4 شرکت معتبر اروپایی،در حال حاضر پیشرفته ترین قطعات لاستیکی مورد استفاده در انواع خودروها را تولید می کند و در این راستا تا کنون بارها موفق به کسب افتخارات گوناگون شده وبه دفعات به عنوان واحد نمونه صنعتی در سطح استان و کشور برگزیده شده است. 
 
شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی پارت لاستیک 
مشهد- بلوار سازمان آب- خیابان هجرت 6 - کوچه اول سمت راست - پلاک 33
کد پستی : 9185875558
ایمیل : info@partbest.com
تماس 05135410529

         09153111903

 

نوارهای آب بندی وظیفه جلوگیری از ورود آب، گرد و غبار و صدا را بر عهده دارند.با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر، تولید نوارهای آب بندی نیز با تحول گسترده ای روبرو گردیده است

انواع نوارهای آب‏بندی

نوارهای آب‏بندی صنعت خودرو شامل انواع دوردرب، دور شیشه، دور صندوق

نوارهای آبندی صنعت ساختمان شامل انواع نوارهای دورشیشه و پنجره

انواع درزگیر/ نوار اسفنجی شامل نوارهای اسفنجی درب تابلوی برق

کفپوش لاستیکی یک محصول سبز (دوستار محیط زیست) توسط روش های خاص و منحصر بفرد و از لاستیک بازیایافتی تولید می شود و دارای دوام و قوام بالا بوده و کاملا مقاوم در برابر حرارت خورشید، شرایط آب و هوایی خاص و ساییدگی می باشد. کفپوش لاستیکی دارای درجه سختی بالاتری نسبت به کفپوش های فومی بوده و درجه پخت آن متفاوت است.

کفپوش لاستیکی قابلیت استفاده در پارک های بازی، ،مهد کودک ها، زمین های بازی کودکان و بزرگسالان، حیاط منازل و مدارس، پارکینگ، اتاق بایگانی، خدمات شهری و موارد بسیار دیگری را دارا می باشد.

 

موارد استفاده کفپوش لاستیکی :

استفاده از کفپوش لاستیکی در مکان هایی که نیاز به تحمل فشار زیاد در کف می باشند.

 استفاده از این کفپوش در مکان هایی که مورد برخورد  فرسایش زیاد آب و هوایی می باشد.

استفاده از کف پوش لاستیکی برای مکان هایی که امکان تعویض کفپوش در آنها کم می باشد.

 

ویژگی های کفپوش لاستیکی :

مقاومت بالای کفپوش لاستیکی در برابر ضربه

عدم تغییر رنگ کف پوش لاستیکی در برابر آفتاب

ماندگاری بالای کفپوش پلاستیکی

رنگ بندی متنوع و ابعاد گوناگون کفپوش لاستیکی

 

 

 

ضربه گیر / فندر های تاسیسات دریایی

فندرها اصولاً ضربه گیری های لاستیکی هستند که در کنار اسکله قرار می گیرند و بسته به فشاری که قرار است تحمل کنند، در مدل های مختلف ساخته می شوند. انواع فندر ها در شکل های مختلف مثل استوانه ای، مکعب و D شکل در دامنه ها و اندازه های مختلف وجود دارند. موادی که در این فندرها به کار می رود، عموماً از لاستیک های فوق العاده سختی مثل EPDM، SBR و ... است. به لحاظ مقاومت مواد مورد استفاده در فندر باید به نوعی با یکدیگر تلفیق شوند که بتوانند استقامت بسیار بالایی به فندر بدهند تا فشارها و ضربه های ناگهانی که لنج ها و کشتی ها به دیواره های اسکله وارد می آورند باعث نشود مشکلی برای تاسیسات اسکله به وجود بیاید. حفاظت از ساختمان اسکله بستگی زیادی به فندرها و کیفیت آنها دارد. بنابراین باید در نحوه ساخت این قطعات دقت زیادی شود. 

تولید بر اساس نیاز مشتری در برنامه کاری این شرکت می باشد 

 

پروفیل های لاستیکی و پلاستیکی

شرکت پویاگستر خراسان از مجموعه گروه صنعتی پارت لاستیک تولید کننده انواع نوارهای لاستیکی (فلزدار و بدون فلز) برای صنعت خودرو و سایر صنایع می باشد. نوارهای لاستیکی شامل دور درب ، دور شیشه ، صندوق ، لبدری، گردگیر و غیره جهت انواع خودرو شامل پژو پارس ، پژو 206 ، پژو 405 ، سمند ، تندر 90 ، پراید ، تیبا ، نیسان (زامیاد) ، وانت پیکان، انواع نوارهای اسفنجی، نوارهای ساختماتی و نوارهای صنعت درب و پنجره سازی

انواع پروفیل های لاستیکی فلوک دار (مخمل دار)

انواع پروفیل لاستیکی بدون فلوک (بدون مخمل)

پروفیل های لاستیکی صنعت ساختمان

پروفیل های اسفنجی لاستیکی ساده و چسب دار